0

ТОП-7 нагрівачів для акваріумів

ТОП-7 нагрівачів для акваріумів

Зима - самий час задуматись про якісне тепло для ваших риб та коралів.

З цією думкою, я подумав, що непогано було б скласти збірну ТОП 7 нагрівачів для вашого рифового акваріума.

Цей список ні в якому разі не є строгим інженерним порівнянням, а скоріше переліком найпопулярніших нагрівачів для акваріумів, з якими ми зіткнулися на власному досвіді, а так само в результаті аналізу оглядів провідних інтернет-платформ, ми не будемо вибирати кращий нагрівач для акваріума, всі описані в статті грілки варті уваги у рівній мірі.

Eheim JAGER TruTemp Aquarium Heater


Можливо ми б не писали цю статтю, якби не Eugen Jäger, який вперше винайшов занурювальний нагрівач для акваріума. Поряд з тим, що він названий на честь винахідника, нагрівач Eheim JAGER залишається одним з кращих в світі на сьогоднішній день. Мій перший «справжній» акваріум мого дорослого життя включав нагрівач Eheim Ebo-Jager. Протягом багатьох років він зарекомендував себе як якісний і доступний нагрівач, зробивши за всі ці роки кілька невеликих оновлень. Самою великою перевагою цього нагрівача є здатність калібрування і запобіжний механізм, який відключає нагрівач при вилученні з води.

Cobalt Aquatics Neo-Therm Submersible Heater (*в Україні ці нагрівачі називаються Aquael Neoheater - прим. пер.)


Останні роки спостерігається поява багатьох іновацій на ринку акваріумних обігрівачів і близько семи років тому були представлені Cobalt Neo-Therm в його іноваційному дизайні - низькопрофільний, безпечний, простий в програмуванні і захистом від перегріву. Cobalt Neo-Therm - відмінний вибір для акваріума будь-якого розміру, якщо ви шукаєте щось, що ви можете легко вмістити в меншу площу без втрати продуктивності.

Fluval E-Series Heater

Минуло вісім років з тих пір, як на ринку з'явився нагрівач серії Fluval E-Series, який як і раніше є надійним нагрівачем нового покоління. У той час чорний «стелс» виглядав досить різко в порівнянні зі скляними і титановими обігрівачами, які ми теж використовували, показуючи наскільки архаїчні їх круглі шкали в порівнянні з ЖК-екраном. Нагрівач Fluval E-Series має два температурних датчика і підтримує температурний діапазон з точністю 0,5 градуса.

Aqueon Pro Aquarium Heater

Упевнений, Aqueon може бути більш відомий як «народна» і «доступна» акваріумна компанія, оскільки це одна з основних компаній в США, яка постачає свої товари в усі великі магазини. Але Aqueon Pro Aquarium Heater має хороші відгуки і продається за прийнятною ціною, як для нагрівача що не б'ється. Бувають проблеми з температурним регулятором, але його точність можна легко перевірити, використовуючи термометр або допоміжний термостат.

Via Aqua Titanium Heater

Кілька років тому Via Aqua Titanium Heater трохи оновився, зміни стосувалися інтерфейсу термостата. На відміну від більшості нагрівачів в цій статті, нагрівач Via Aqua Titanium має незалежний температурний датчик і блок управління. Це дозволяє вам переміщати датчик температури подалі від самого нагрівача і полегшує доступ до елементів управління. Цей нагрівач також буде пам'ятати останню встановлену температуру в разі відключення електроенергії. Це особливо привабливий варіант, якщо у вас немає повноцінного контролера акваріума і ви хочете вийти за рамки єдиного підходу.

JBJ True Temp Titanium Heater

Якщо ви не помітили тенденцію, на ринок не приходить багато «нових» нагрівачів. Більшість компаній погоджуються на пару версій і вносять незначні оновлення. JBJ вперше представила свій нагрівач JBJ True Temp Titanium близько 10 років тому і вони все ще актуальні, але трохи дорожче, ніж їх скляні колеги. Титанові нагрівачі пропонують кілька переваг, більш швидкий і рівномірний нагрів, герметичність і корозійну стійкість. Як і Via Aqua, нагрівач JBJ True Temp оснащений дистанційним температурним датчиком, який може бути встановлений на відстані до п'яти футів, цифровий контролер обігрівача (точність +/- 0,5 ° F), захисний кожух і інтелектуальна пам'ять з пам'яттю налаштувань при відключенні харчування .

Hydor Theo Submersible Heater

Погружной нагрівач Hydor Theo - ще один варіант підходу до нагрівання від італійської компанії. Він має багато спільного з іншими якісними занурюваними нагрівачами - ударостійке скло, повністю занурений і зручний в налаштуванні. Головна відмінність - це запатентований Hydor PTC (позитивний температурний коефіцієнт) нагрівальний елемент проти звичайної котушки. Доступний з 1990-х років, він складається зі спеціальної вуглецевої фарби, нанесеної на пластикову плівку. Деякі традиційні нагрівачі можуть досягати небезпечних рівнів нагріву, якщо їх витягнути з води, перебуваючи в положенні «включено» і можуть лопнути або викликати надмірне нагрівання і пожежу. PTC елемент відчує різницю і зупинить перегрів, перш ніж це стане проблемою.

Источник: reefbuilders.com