0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0грн. 

Seachem Purigen (100 ml) в мішочку

570грн.
  • В наявності
  • Виробник:  Seachem
  • Модель:  000116016506
570грн.

Потужний синтетичний адсорбент органічних відходів.

Purigen® - це преміальний синтетичний адсорбент, який на відмінний від будь-якого іншого фільтруючого продукту. Це не суміш іонітів або адсорбентів, а унікальний макропористий синтетичний полімер, який виводить з води розчинні та нерозчинні домішки зі швидкістю та потужністю, що перевищує всі інші конкуруючі продукти більш ніж на 500%. Purigen® контролює аміак, нітрити та нітрати, видаляючи азотисті органічні відходи, які в іншому випадку вивільнять ці шкідливі сполуки. Вплив Пурігена на мікроелементи мінімальний. Він значно підвищує окислювально-відновний стан. Це відшліфує воду до незрівнянної ясності. Purigen® потемніє поступово, оскільки він виснажується, і легко поновлюється, обробляючи хлорним вапном. Purigen® призначений як для використання в морській, так і прісній воді.

Використання:

Промийте перед використанням. Використовуйте у фільтрувальному мішку з тонкою сіткою (180 мкм або менше). Для кращих результатів Purigen® слід розміщувати таким чином, щоб максимально інтенсивно пропускати воду крізь нього. Він може бути використаний у каністрових фільтрах, медіа реакторах, навісних або модульних фільтрах або будь-якій зоні потоку струменевого фільтра. Кожні 100 мл обробляють до 400 л води протягом шести місяців. Виснаження вказується на виражене знебарвлення намистин до темно-коричневого або чорного кольору.

Регенерація

Замочіть у відбілювачі 1:1 водний розчин протягом 24 годин у неметалічній ємності у добре провітрюваному приміщенні та подалі від дітей. Використовуйте звичайний побутовий відбілювач 8,25% гіпохлориту (не ароматизований, без барвників, не використовуйте хлорний відбілювач). Добре промити, потім замочити протягом 8 годин розчином, що містить 4 столові ложки Prime®, або еквівалентним дехлоратором на склянку води. Добре промити. Для використання в прісній воді замочіть 4 години розчином, що містить 2 столові ложки буфера на склянку води (Discus Buffer®, Neutral Regulator®). Оригінальний колір і повна активність повинні бути відновлені, і Purigen® готовий до повторного використання. Обережно: деякі вироби з шламового покриття можуть назавжди забруднити Purigen® і ускладнити регенерацію. Не використовуйте повторно, якщо відчувається запах хлорного вапна / хлору. У разі сумнівів замочіть намистини у невеликій кількості води та випробуйте на залишок хлору тест-набір для хлору.

Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Ви дивилися
Показати ще